Jak zapadnout podprsenku pro ohýbání velkých prsou

Několik faktorů, včetně velikosti, ovlivňuje vzhled vašich prsou, jak jste starší. Pokud jste dobře obdařeni, je nutné, abyste nosili správně nasazené podprsenky, aby vaše prsa nezačaly prolévat. Diva Bras zdůrazňuje tento bod tím, že nosí podprsenku zpomaluje účinky gravitace, což vám pomůže udržet mladistvý vzhled vašich prsou. Vaše prsa jsou tvořeny převážně z tuku, přičemž vazky drží tkáň. Průchod času přispívá ke zmírnění prsní tkáně, což přispívá k jejich prohnutí.

Vložte prsty pod pás podprsenky. Pokud jste schopni položit více než dva prsty mezi pásmo podprsenky a hrudi, podprsenka je příliš velká, podle místa Lindy the Bra Lady. Podprsenka by měla poskytnout většinu podpory pro vaše prsa a kapela, která je příliš velká, přispívá k probodnutí. Pohybujte dolů o jednu velikost a o jednu velikost šálku.

Získejte asistenta nebo profesionální kadeřník, který vás bude měřit za podprsenku, která vám nejlépe vyhovuje. Měříte si kolem hrudníku těsně pod prsy, a ujistěte se, že je pásek těsný, ale není příliš těsný. Měřicí páska by se měla pohybovat rovně po zádech a měla by být umístěna na kůži, podle místa 007 B.

Přidejte 2 až 3 palce k měření, abyste získali nejpřesnější velikost pásma. Není nutné přidat více než toto, protože páska je vyrobena z elastikovaného materiálu a měla by poskytnout přibližně 80 až 90 procent podpory prsu, píše místo 007 B. Získejte nejpřesnější velikost pásky tím, že vytáhnete ramenní popruhy tak, abyste vytáhli prsa dostatečně vysoko, aby váš asistent dostal měřicí pásku přímo pod prsa, podle místa 007 B.

Pokud je výsledkem měření liché číslo, přesuňte se na další sudé číslo. Podprsenky jsou vyráběny pouze v sudých číslech, podle místa 007 B. Vyzkoušejte podprsenku v nové velikosti. Zadní strana by neměla jet nahoru. V takovém případě je kapela příliš velká a musíte se posunout o jednu velikost dolů.

Požádejte svého asistenta, aby měřil celou část prsou. Najděte rozdíl mezi tímto číslem a velikostí pásma. Pokud je méně než 4 palce, nosíte D šálek, 5 palců, DD nebo E pohár, 6 palců, DDD nebo F pohár, 7 palců, DDDD nebo G pohár, zapíše 007 B místo.