Jak vypadat mladší pro muže

Pojetí “vypadá mladší” je nejčastěji spojováno se ženami, ale existuje spousta mužů, kteří chtějí podniknout kroky, aby skryli účinky stárnutí. Ať už se snažíte vypadat lépe na práci, zapůsobit na ženu nebo se cítit lépe o sobě, jednoduché změny v každodenní rutině vám mohou pomoci vypadat a cítit se mladší. Tím, že si šedé z vlasů, vrásky z kůže nebo z libry z těla, můžete vzít roky z vašeho vzhledu.

Způsoby, jak by muži měli vypadat mladší

Jezte více ovoce a zeleniny. Mnoho mužů nedostává své doporučené denní porce těchto životně důležitých ovocných skupin, které mají antioxidanty, aby vypadaly jako mladé. Jíst ryby a potraviny s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin pomáhá udržet pokožku vypadá zdravě.

Používejte denně hydratační krém, stejně jako krém s retinolem, vitamínem C a vitamínem E. Suchá pokožka vede k vráskám a čarám, ale tyto produkty pomáhají udržovat pokožku hydratovanou. Také noste opalovací krém pravidelně, protože pokožka je poškozena sluncem pokaždé, když je vystavena.

Bílé zuby. Použití bělicí zubní pasty nebo proužků, které se nacházejí ve většině obchodů s léky, může zuby bělit o několik odstínů, což může trvat několik let. Pro drastičtější, i když drahou změnu můžete získat dýhy pro perfektně bílé a rovné zuby.

Zastavte své destruktivní návyky, zejména kouření cigaret. Kouření poškozuje pokožku, zuby a tělo a ukončení je snadný způsob, jak zastavit stárnutí rychleji.

Najděte barvu vlasů, která vypadá dobře na vás. Mít plnou hlavu šedivých vlasů v mladém věku vás bude vypadat mnohem starší, než vy jste stejně jako zbavit se šedivých vlasů bude trvat roky vašeho vzhledu. Budete chtít zůstat v několika odstínech své přirozené barvy, neboť jemné změny nejčastěji vypadají nejlépe u mužů.