Jak získat bezplatný certifikát způsobilosti

Komise pro školení pro certifikaci v oblasti sportu nebo ACT je od roku 2010 jediným certifikátem volného fitness, který je k dispozici. ACT může být dokončen online vlastním tempem. ACT nabízí možnost upgradovat na placenou certifikaci. Podle vlastních webových stránek je rozdíl mezi certifikacemi, že placená opce přichází s “dobroty”. Svobodná certifikace je zcela samostudium. Platená opce nabízí e-mailovou podporu od instruktorů, studijních pomůcek, jako jsou záložní karty a kariérové ​​poradenství.

Získat kopii učebnice. Můžete si stáhnout 300-stranovou pdf učebnici přímo do počítače nebo si můžete objednat tištěnou verzi knihy. PDF je bezplatný, ale objednání knihy vyžaduje platbu. Oficiální webové stránky ACT doporučuje vytisknout pdf a ohraničit je sami, pokud chcete ušetřit peníze (viz “Zdroje”).

Přečtěte si učebnici podle instrukcí v průběhu tříd a vyplňte zde praktické otázky. Zahrnuté témata zahrnují anatomii, návrh programu, hodnocení a měření pokroku vašich klientů a právních otázek. Dozvíte se také, jak nastavit a spravovat podnik.

Proveďte zkoušku, jakmile budete mít pocit, že jste připraveni. Zkouška může být provedena kdykoli. Jednoduše přejděte do svého účtu a klikněte na příslušný odkaz. To vás provede na zkoušku, která se skládá ze 100 otázek s možností výběru. Zkouška je zdarma, ale pokud nebudete úspěšně předat první zkoušku, budete muset zaplatit malý poplatek za její opětovné získání.

Stáhněte a vytiskněte svůj osobní certifikát. Certifikát je zdarma. Pokud zaplatíte poplatek za upgrade, obdržíte také doporučený dopis, kariérové ​​poradenství a další výhody.