Jak se zbavit podpaží

Krátké rukávy a vrchní nádrže jsou ideální pro teplé počasí a tréninky. Máte-li však spadlé podpaží, můžete se pokoušet skrýt v horkých dlouhých rukávech. I když nemůžete snížit jednu oblast vašeho těla, můžete zaměřit triceps – hlavní sval na zadní straně paže – s řadou odporových cvičení. Poraďte se svým lékařem předtím, než se pokusíte o úbytek hmotnosti a cvičební program, zvláště pokud máte v minulosti špatný zdravotní stav.

Zhubnout. Cvičení může zesvětlit svaly na zadní straně paže, ale neuvidíte definici, dokud snížíte celkový tělesný tuk. Základní vzorec pro zdravou ztrátu hmotnosti je sníst méně a cvičit více. Osvěžte několik stovek kalorií z vaší denní stravy snížením počtu porcí na jídle, výměnou sody vodou a vynecháním druhého jídla. Zaměřte se na minimálně 150 minut aerobního cvičení a dvou tréninkových tréninkových tréninků každý týden.

Hit mat. Předpokládejme, že vaše ramena jsou v poloze, která je v záběru s vašimi zápěstí, tělo je rovno a vaše prsty jsou zvlněné. Pomalu spusťte tělo, dokud vaše lokty nejsou v úhlu 90 stupňů. Narovnejte ruce, abyste dokončili posun. Chcete-li klást větší důraz na zadní část paží, ukazujte prsty dopředu a nechte si lokty vtlačené do těla. Pokud jste začátečník, roztáhněte se na kolena a upravte cvičení.

Vezměte činku. Nadměrné rozšíření tricepsu jsou skvělým způsobem, jak tónovat záda vašich paží. Postavte se nohama spolu a zapněte jádro. Uchopte činku oběma rukama a přineste ji přes hlavu. Vaše paže by měly být úplně prodlouženy. Pomalu snižte váhu za hlavou ohybem loktů. Zatlačte činku směrem ke stropu, abyste se vrátili do výchozí polohy.

Zvedněte dvě závaží. Držte jednu činku v každé ruce palci proti kyčelním kostem tak, aby vaše předloktí byly kolmé k zemi. Leandujte mierně dopředu a zapojte své jádro. Zatlačte závaží zpět prodloužením předloktí. Udržujte horní paže proti trupu. Ohnout lokty, aby se váhy vrátily do výchozí pozice.

Proveďte dvě až tři série osmi až dvanáct opakování každého cvičení na horním paže. Posledních pár opakování by mělo být obtížné dokončit se správnou formou. Zahrnout sady do rutiny tréninku síly v celkovém těle.