Jak používat olej z brokolicových semen

Olej z růžových semen je používán chilskými lidmi již po stovky let jako kosmetická péče o kůži, ale nedávno získala viditelnost i v jiných částech světa. Studie provedená na univerzitě v Santiagu v roce 1983, v níž se zúčastnilo 180 účastníků s mírným až závažným poškozením kůže ze slunce, věku, záření nebo dermatitidy, ukázalo, že “olej ze šípkových semen regeneroval kůži, snížil jizvy a vrásky, zabránil postupu Vrásek a stárnutí a pomohla pokožce znovu získat svou přirozenou barvu a tón “, podle herbalremediesinfo.com.

Očistěte kůži a osušte ručníkem.

Aplikujte nezředěný olej z broskvových semen dvakrát denně na obličej a na tělo, aby se zabránilo vráskám, jizvám, poškození slunečními paprsky, dermatitidě, střikům a změnám barvy. Použijte olej z růžových semen jako denní zvlhčovač pro velmi suchou pokožku.

Masírujte olej do kůže, dokud nebude zcela absorbován. Neplachujte.

Aplikujte olej z osiva šípky dvakrát denně tak dlouho, jak je potřeba, aby se zvýšila vlhkost v suché pokožce. Pokračujte po dobu nejméně tří měsíců v léčbě jizev, fotografického stárnutí, vrásek, dermatitidy nebo jiných stavů pokožky.