Jak se zbavit striku s citrony

Střapce jsou typ jizvy, ke kterému dochází, když kůže trhl. Nejčastěji se vyskytují, když rychle zrychlíte a jsou obzvláště časté během těhotenství. Střely obvykle vyblednou, ale obecně zcela nezmizí. Citronová šťáva je běžnou metodou zlepšování vzhledu strií. Často se kombinuje s dalšími ošetřeními pro dosažení nejlepších výsledků.

Odlupujte pokožku, abyste odstranili mrtvé kožní buňky z oblasti se střikem. To zahrnuje čištění pokožky pomocí exfoliantů, jako jsou mikročipky nebo drcené semenné skořápky. Komerční exfolianty jsou běžně dostupné z obchodů s kosmetickým zbožím nebo obchodů s drogami.

Plátek otevřete citronem s nožem a vytlačte šťávu do misky. Citrónovou šťávu rozkrojte do střapce pomocí kruhových pohybů. Nechte citronovou šťávu ponořit do pokožky po dobu pěti až deseti minut, než ji utřete. Citronová šťáva obsahuje přírodní ovocnou kyselinu, která může bělit pokožku a snížit zarudnutí strií. To může znamenat, že stíny jsou méně viditelné.

Aplikujte změkčovadlo, jako je kakaové máslo, masírováním do šňůr na 5 až 10 minut. Zvlhčující látka je látka, která změkčuje a uklidňuje pokožku, která může rozštěpovat jizvou tkáně strií nebo udržovat nové střižky od tváření.

Kombinujte citronovou šťávu s zvláčňovacím prostředkem místo toho, abyste je použili zvlášť. Do misky vložte půl šálku kakaového másla a přidejte 2 lžíce. Citronové šťávy. Smíchejte citronovou šťávu do kakaového másla a naneste ji na stíny pomocí kruhových pohybů.

Pokračujte v užívání citronové šťávy na vašich stříkačkách pravidelně. Toto ošetření pracuje postupně a vyžaduje časté používání po dlouhou dobu, abyste se zbavili vašich strií.