Jak ztratit tělesný tuk bez ztráty velikosti prsou

Prsa se skládají z kanálků, lymfatických uzlin, cév a lalůček, ale také obsahují velké množství tuku. Pokud jde o snížení hmotnosti, vaše tělo ztrácí tuku jako celek namísto jedné konkrétní oblasti. Nicméně, pokud chcete ušetřit velikost prsou při vychýlení zbytku těla, můžete najít mírný úspěch. Cílem je vybudovat podkožní svaly při spalování tuku. To vám dá svým prsům zvednutý vzhled, jak zhubnete.

Snižte denní příjem kalorií, abyste podpořili hubnutí. Sledujte aktuální příjem na pět dní, přidejte součty dohromady a rozdělte pět, abyste získali počáteční denní průměr. Snižte tuto částku o 500 kalorií a ztratíte asi 1 kg týdně.

Jezte několikrát po celý den, aby se vaše chuť k jídlu pod kontrolou a metabolismus zvýšil. Máte jídlo, jakmile se probudíte a budete jíst každé dvě až tři hodiny po celý den. Udržujte si pokrmy malé a založte je na zdravých potravinách, jako jsou ovoce, zelenina, celozrnná masa, chudé maso, fazole a mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku. Šálek s nízkotučným jogurtem s bobulkami, které se mísí, je zdravou stravou.

Burn tuku s kardiovaskulárním cvičením. Vyberte si formu kardio, kterou si užíváte a proveďte jej ve formátu intervalu. Tento typ výcviku spaluje kalorie rychleji než ustálený trénink. Začněte s lehkým zahřátím na pět minut, potom se střídají sem a tam mezi rychlým a pomalým po celý zbytek svého tréninku. Zaměřte se na 30 až 45 minut tréninku a trénujte tři dny v týdnu střídavě.

Proveďte hrudní cvičení, abyste si vytvořili své pecs. Zahrňte cviky z různých úhlů, abyste se ujistili, že plně snášíte svaly. Čím více svalů získáte, tím větší je pravděpodobnost, že se vaše prsa zvedají. Provádějte cviky, jako jsou lavičky s nakloněnými lavicemi, kliky, odmítavé lisy a letáky, které se zaměřují na horní, střední, dolní a vnitřní hrudník.

Použijte přiměřenou odolnost hrudních cviků, abyste maximálně vylepšili svaly. Zaměřte se na odpor, který můžete zvednout pouze osmi až dvanáctkrát. Proveďte čtyři nebo pět sérií cvičení a pracujte ve třech noncardio dnech týdně. Chcete-li zvýšit odolnost proti otisky, noste váženou vestu nebo vážený batoh.

Pro dosažení nejlepších výsledků proveďte správné provedení s pecovými cviky. Pro kolečka položte na břicho ruce mírně širší než ramena a nohy dohromady. Zatlačte se, až se vaše ramena úplně roztahují a zvedněte boky, aby vytvořily přímku od ramen až po paty. Pomalu se pomalu ohýbejte laknami a zastavte se, když je hrudník přímo nad podlahou. Zatlačte se zpátky a opakujte.