Jak hrát vlajku fotbalové obrany

Hraní ve vlajkové fotbalové hře může být náročné. Složitá část přichází, když přijímač zachytil míč na volném poli. Pravidla hry zabraňují tomu, abyste svému soupeři zastavili. Jediné, co můžete udělat, je vytáhnout jednu ze dvou malých vlajek, které visí z pasu. Může to být obtížný manévr, protože se svým soupeřem nemůžete dostat fyzicky. Můžete ho držet ve snaze uchopit vlajky, ale nedá se provádět žádný fyzický trest.

Uveďte své nejlepší sportovce na místě linky. Na rozdíl od dotykového fotbalu se trestné činy budou snažit sestavit slušnou běžící hru ve vlajkovém fotbalu. Většina běžících her však půjde venku. Linebackery s rychlostí mohou pronásledovat běh do zadní strany nebo táhnout vlajky, aby se zabránilo velkým přehrávám.

Držte ruce nahoru, když spěcháte quarterback. V boji proti fotbalu, rušiteři chtějí vyřadit quarterback. Když spěcháte quarterback na vlajku fotbalu, sáhnete dolů s vašimi rukama k tahání vlajky může dát quarterback jasný házení pruhu. Držte ruce nahoru, jakmile se dostanete kolem svého blokátoru, abyste mohli zakrýt vizi quarterbacka. Je-li quarterback pravou rukou, držte levou ruku před předjíždějící paží a pak se pokoušejte vlajkou vytahovat pravou rukou.

Ponechte přijímač před sebou, když jste v pokrytí. Snažit se zachytit sluchátko zezadu, abyste mohli tahat vlajku, je velmi obtížné. Pokud však můžete držet přijímač před vámi, můžete ho zabalit rukou a ramenem, pak ho uchopit a vytáhnout.

Přečtěte si oční pohled, pokud jste v pokrytí. Ve vlajkovém fotbalu se většina z nich vrátí do svých přijímačů, než ho hodí. Chytrý obranný hráč bude moci tuto výhodu využít tím, že skočí na cestu a zachycuje průchod, kdykoli to bude možné.

Zatáhněte vlajku na opačnou nosič míče, ale neberte muže dolů. Pokud neúmyslně vylétáte někoho, když se potápíte, abyste vytáhli vlajku, rozhodčí pravděpodobně nechá to, aby přišel s varováním o prvním přestupku. Pokud rozhodčí vidí vaši hru jako příliš agresivní, obdržíte zbytečnou penalizaci, která bude mít 5 nebo 10 yardů. Pokud se rozhodčí domnívá, že jste bezohlední nebo se pokusíte způsobit fyzický trest tím, že se vypořádáte, budete vyřazeni ze hry a zapsáni úředníkem. Hráči, kteří jsou zapsáni normálně, nemohou hrát další hru.