Jak udržet děti hydratované, když vyhoří

Opakovaně házení vždy s sebou nese možnost dehydratace. Vzhledem k tomu, že mladší děti mají méně ztráty tekutin a jsou náchylnější k dehydrataci, je nezbytné zahájit předčasná preventivní opatření dříve, než se příznaky mohou vyvíjet. Nikdy se nebojte kontaktovat svého lékaře, pokud máte nějaké dotazy nebo jestliže vaše dítě vyvrhne dvakrát až třikrát za hodinu po dobu několika hodin. Pokud se hromadění objevuje méně často, můžete učinit kroky doma, aby vaše dítě bylo hydratované a pomohlo jí cítit se pohodlněji.

Začněte malý a postupujte směrem nahoru. Nabídněte svému dítěti 1 lžičku. Kapaliny každou minutu a několik sipí každé dvě až tři minuty, což zvyšuje částku, kterou nabízíte pomalu a pouze pokud se nezhasne, pokud ano, počkejte znovu a znovu spusťte, tentokrát mu dáte pouze polovinu původní hodnoty .

Nabídněte čistou vodu, ledové štěpky nebo mateřské mléko pouze tehdy, pokud se vaše dítě jednou nebo dvakrát hodí. V opačném případě vyměňte živiny, které mohou způsobit dehydrataci tím, že dáte vašemu dítěti orální rehydratační roztok spíše než čistou vodu. Koupit komerční rehydratační kapaliny nebo si vyrobit vlastní kombinaci 8 lžiček. Cukru a 1 lžičku. Soli ve 4 šálcích vlažné vody, navrhuje FamilyDoctor.org.

Přizpůsobte kapalinu rostoucímu toleranci vašeho dítěte a preferujte jeho chuť. Začněte vodou nebo rehydratačním roztokem, poté pomalu přidávejte čirý vývar, nealkoholické ovocné nápoje nebo zmrazené džusy.