Je smartfood popcorn zdravý?

Smartfood Popcorn vyrábí společnost Frito Lay a nachází se v čipové části mnoha obchodů s potravinami. Jeho podpis černá taška je pokušením pro ty, kteří milují sýrovou chuť a vzdušnou strukturu občerstvení. Ale neochvějná lpění v pytlíku Smartfood může vykolejit vaši dietu. Porozuměním, kolik kalorií je v porce a různými alternativami, které Smartfood nabízí, můžete si uvědomit, že máte snacking.

Název “Smartfood Popcorn” může být zavádějící, protože naznačuje, že občerstvení je chytrá volba. Kalorie a tuk v popcornu jsou velmi žádoucí. 1-oz. Servírování svačinu má 160 kalorií, podle webových stránek Frito Lay. Stejná velikost porce má také 10 g tuku a 290 mg sodíku. Smartfood nabízí 2 g nebo 3 g vlákniny, v závislosti na odrůdě. Jedení plného vaku Smartfood vás bude stát 270 kalorií, což je přibližně stejné jako šest Chicken McNuggets od společnosti McDonalds.

Zatímco popcorn popcorn je typicky zdravé občerstvení, přidání různých koření zvyšuje obsah kalorií Smartfood. Koření na popcorn je vyrobeno z kombinace oleje, sýra cheddar, podmáslí, syrovátky a soli, což odpovídá vysokému obsahu soli a tuku. Smartfood obsahuje mléčné výrobky a není nebezpečný pro ty, kteří mají alergie na mléko.

Popcorn Smartfood se vyrábí a zabaluje novými způsoby, díky nimž je více zdravé výživy. Nové balení s obsahem 100 kalorií vám může pomoci omezit spotřebu na zdravé množství. Avšak dokonce i 100-kalorické balení obsahují 6 g nebo 9 g tuku v závislosti na odrůdě, a proto nejsou nízkotučné občerstvení. Smartfood také nabízí menší části podkruhu podpisového cheddaru smíchaného s pekanovými klastry, což je 130 kalorií na balení a 3,5 g tuku.

Pokud máte chuť popcorn Smartfood, je dobré se dopřát menší části. Pokud máte tendenci jíst celý sáček, přidejte popcorn na sáčky velikosti sáčku, taška bude trvat déle a nebudete tak náchylní k přejídání. Chcete-li vyčistit vaše občerstvení, popcorn je jen 30 kalorií na plný pohár a může být ochucený česnekem, rozmarýnem, chilli práškem nebo libovolným množstvím koření, které jazzu vylepšují, aniž by se změnila kalorie Počítat drasticky.

Nutriční informace

Složky

produkty

Alternativy