Jak používat věšák na kardio děrování

Americká rada pro výkon, nezisková organizace pro fitness, uvádí, že box s těžkým vakem má mnoho zdravotních výhod, včetně lepší síly, kardiovaskulární kondice, rovnováhy a svalového tonusu. Taška Everlast Cardio Strike je lehká a flexibilní dierovací taška, kterou můžete použít pro dosažení tvaru v pohodlí vašeho domova.

Identifikace

Everlast Cardio Strike Bag je volně stojící dierovací taška s dutým plastovým podkladem, naplněným pískem nebo vodou. Velká taška přiloží tašku k základně, což umožňuje, aby se taška odrazila a pohybovala se po jejím úderu. Taška je vyrobena ze syntetického polykanasového materiálu obaleného kolem nafukovacího vzduchového močového měchýře. Taška můžete nastavit nahoru a dolů, při nejvyšším nastavení dosahuje výšku 63 palců. V pytlíku je součástí dodávky nožní čerpadlo.

Založit

Než použijete děrovací tašku, musíte základ doplnit pískem nebo vodou. Podle webových stránek Everlast.com taška váží přibližně 70 liber při naplnění vodou. Použijte nožní čerpadlo k nafouknutí vzduchového měchýře. Umístěte jednotku do oblasti s několika nohami otevřeného prostoru kolem základny, abyste se mohli volně pohybovat kolem sáčku, a tak ta taška nebude cokoli zasáhnout, když se odskočí. Možná budete chtít koupit boxerské rukavice nebo obaly, abyste ochránili ruce.

Začátek

Pokud jste noví k boxu, začněte tím, že se naučíte základní boxerský postoj a údery. Předpokládejme rozdílný postoj s jednou nohou před druhou, zaměřte svou váhu na koule nohou, nikoli na paty. Cvičíte lehce jabbing tašku s levou rukou, pokud budete bojovat z ortodoxní postoj. Vždy si udržujte mírný ohyb v loktech, nedovolte jim, aby se při narážení sáčku zcela vyrovnali. Jakmile se budete cítit dobře, jabbing sáček, začlenit některé nohy. Projděte si tašku, když se na ni díváte.

Cvičení

Jakmile se stanete více adept v základních úderů a nohou, přidejte pokročilé pohyby do rutiny děrování pytel. Pro celodenní cvičení začleňte dřepy a výpady při pohybu kolem vaku. Pokud jste spokojeni se základními údery sportu, začleňte do tréninku dvě, tři a čtyři punčochové kombinace. Vždy se zahřejte s lehkým chodem nebo kardio cvičením předtím, než začnete rutinu děrování pytle Everlast. Vlak na vaku ve dvou- nebo tříminutových kolech simuluje typickou kulatou délku boxerského zápasu.