Jak řešit můj trenažér Reebok

Reebok běžecké trenažéry jsou navrženy tak, aby maximalizovaly vaše cvičení. Model 1410 vám umožní přístup k prohlížeči Android a aktualizovat stav, a díky HD video cvičení si můžete vychutnat změnu terénu. Vybavený tichými motory a odpruženými palubami, váš trenažér značky Reebok vám může sloužit roky. Pokud do běžícího trenažéru dojde k drobným problémům a chcete se vyhnout servisním voláním, můžete si projít situaci pomocí pokynů pro odstraňování problémů v uživatelské příručce.

Kabel zapojte pevně do přepěťového chrániče a přepěťové ochrany do zásuvky, která je správně uzemněna, pokud nemáte napájení běžícího pásu. Klíč správně vložte do konzole a zajistěte, aby jistič v blízkosti napájecího kabelu na rámu byl v poloze “zapnuto”.

Přepněte jistič v blízkosti napájecí šňůry, připojte napájecí kabel zcela a vyjměte a znovu vložte klíč konzoly, pokud se běhací trenažér při používání používá.

Stiskněte dolů tlačítka naklonění, když je tlačítko konzoly umístěno. Odeberte klíč z konzoly, jak jednotka roste, a po několika sekundách ji opět vložte zpět, pokud sklon nefunguje správně.

Otočte šrouby pro nastavení zadního válce na koncích kolejnic o ¼ otáčení ve směru hodinových ručiček, pokud je běžecký pás pomalý, když používáte běžecký pás. Před provedením úpravy vyjměte klíč konzoly a odpojte trenažér. Zatáhněte za okraj pásu a ujistěte se, že jeho výška dosahuje 3 až 4 palce.

Vyjměte klíč konzoly a odpojte běžící pás a potom vyjměte šrouby na kapotě a demontujte kryt, pokud se displej konzoly nezobrazí správně. Najděte magnet a jazýčkový spínač na levé straně řemenice a přesuňte řemenici, dokud není jazýčkový spínač a magnet zarovnány. Zkontrolujte, zda mezi nimi není vzdálenost 1/8-palcová.