Jak učinit sáňku rychlejší

Sáňkování je zábavná zimní aktivita, kterou těší děti a mnozí dospělí. Sáňky mohou být vyrobeny ze dřeva, ale většina moderních sáňek je vyrobena z plastu a je v různých formách a velikostech. Létání na kopci s chladným zimním vzduchem v obličeji vytváří příjemné vzpomínky na dětství a touha, jak sáňkovat sáňkovat rychleji, sdílí většina. Následuje několik základních tipů pro sáňkování, které vám pomohou zvýšit rychlost vašeho sáně včas, aby se vaše další jízda dolů na vrchol.

Vyčistěte pod sáňka vlhkým hadříkem nebo hadrem, abyste odstranili jakoukoli volnou nečistotu nebo nečistoty. Také spusťte jemný brusný papír podél dolní části, abyste odstranili jakékoliv nerovnosti nebo otřepy, které se vytvořily a hladil povrch.

Třeste vosk na svíčky nebo standardní lyžařský vosk na spodní straně sáně, aby se posunul na kopci rychleji. Postříkejte dno sprejem na vaření nebo jiným postřikovacím mazivem, pokud nemáte přístup k vosku.

Vytvořte jednu nebo více sněhových ramp na kopci, abyste urychlili rychlost, když sklouznete. Sbalte si sněhu dolů a jděte to pomalu se sáňkama několik prvních, aby to bylo těžké.

Před spuštěním kopce posuňte většinu vaší hmotnosti a hmotnosti každého cestujícího na přední část sáně. Hmotnost vpředu způsobí, že zadní část sáně bude obtížná, když se bude pohybovat dolů po kopci.