Jak zvýšit kalorie, jak zhubnout

Režim hladu se vyskytuje, když jíš příliš málo. Když snížíte příliš velký počet kalorií, vaše tělo skutečně šetří vše, co jíte, což způsobí, že se hubnutí výrazně zastaví nebo zpomalí. Abyste to napravili, měli byste jíst více. Zatímco se to může zdát protichůdné, jídlo udržuje váš metabolismus a skutečně urychlí rychlost, při které zhubnete.

Použijte kalkulátor kalorií, jako je ten, který je k dispozici na webových stránkách Free Dieting a odhadněte, kolik byste měli jíst. Na úrovni cvičení zvolte Basal Metabolic Rate. Číslo, které získáte, je minimální množství kalorií, které byste měli jíst, aby vaše tělo pracovalo na špičkové kapacitě. Vaším úkolem je zajistit, aby vám toto minimum nespadalo.

Použijte databázi potravin nebo online deník jídel, abyste sledovali vaše kalorie a ujistěte se, že jíte požadované minimum. Většina databází vám umožňuje vyhledat potraviny, které běžně konzumujete, abyste mohli sledovat spotřebu kalorií. Můžete si nechat notebook s příjmem jídla nebo vyhledat online deník pro zadání informací.

Zvyšte svůj počet kalorií, pokud jste jedli příliš málo. Přidejte potraviny, které poskytují kalorie, ale také živiny. Například arašídové máslo poskytuje zdravý (nenasycený) tuk a je lepší volbou než červené maso nebo plnotučné mléčné výrobky. Plody poskytují více kalorií než zelenina, takže se ujistěte, že jsou součástí vaší stravy.

Ujistěte se, že přeskočit jídla. Konzumace často udržuje váš metabolismus v plné rychlosti. Často jíst také kontroluje chuť, takže když budete jíst více, budete také méně pravděpodobné, že budete chtít sladké, vysokotučné občerstvení, které mohou pracovat proti vám, když se snažíte zhubnout. Obecně platí, že se snažíte jíst každé tři až čtyři hodiny.

Zvyšte příjem potravy, pokud spustíte cvičební program. Základní dávka metabolismu se vztahuje na sedavý člověk, takže pokud pracujete pravidelně, budete muset jíst více, abyste zabránili tomu, aby vaše tělo vstoupilo do režimu hladovění. Pomocí stejné kalkulačky můžete zjistit, kolik je minimální množství, které byste měli jíst v závislosti na tom, kolik a kolikrát cvičíte.