Jak zvýšit váhu, když jste na cukrovky s nízkou hladinou cukru

Přechod na stravu s nízkým obsahem sacharidů je jedním z metod, které může diabetik užívat při pomoci při regulaci stavu a stabilizaci hladiny cukru v krvi. Zatímco American Diabetes Association obvykle doporučuje proti nízkým obsahem uhlohydrátů, které obsahují méně než 130 gramů denně, může váš lékař výživy si myslet, že je to pro vás dobrá volba. Nízkolepé diety jsou typicky spojené se ztrátou hmotnosti, ale je také možné zvážit váhu při nízkých dávkách karbamidu.

Plánování vašich potřeb

Chcete-li získat váhu, musíte být v přebytku kalorií, což znamená, že spotřebujete více kalorií, než spálíte. Pokyny ministerstva zemědělství Spojených států uvádějí, že ženy potřebují mezi 1600 a 2400 kalorií denně, aby udržely váhu, zatímco muži potřebují od 2 000 do 3 000. Budete potřebovat mírně nad tím, abyste získali váhu. Vaše potřeby závisí na vašem věku, hmotnosti a jak jste aktivní, abyste zjistili své vlastní potřeby, setkat se s lékařem nebo odborníkem na výživu.

Make Friends with Fat

Zvýšení množství tuku, které jíte, pomůže zvýšit příjem kalorií a přenese vás do přebytku. Klíčem je vybrat zdravé tuky nenasyceného druhu, podle Harvard School of Public Health. Do salátů můžete přidat avokádo, mrkat olivovým olejem na zelenou zeleninu, mouchat na ořechy nebo si namočit tyčinky v arašídovém másle jako občerstvení.

Protein Switch

Přechod od konzumace pouze bílých bílkovin, jako jsou kuřecí nebo krůtí prsa, beztučný tvaroh a mléko nebo bílé ryby až po lehce tučné bílkoviny, je dalším způsobem, jak získat více kalorií. Vyměňujte příležitostné podávání hovězího masa, kuřecích prsíček a konzervovaných tuňáků pro mastnou rybu, jako je losos, makrela a sardinky.

Zahrajte si své sacharidy správně

Pokud dodržujete standardní doporučení s nízkou hladinou uhlohydrátů nižší než 130 gramů denně, stále používáte některé sacharidy. Snažte se je získat z živin-hustých zdrojů, jako je ovoce a zelenina, celozrnný chléb a těstoviny, hnědá rýže a brambory. Rozšiřte své sacharidy rovnoměrně po celý den, abyste jedli zhruba stejnou dávku při každém jídle.