Jak odstranit cukr z vašeho systému

Cukr je všude. Najdete ho ve všem od mléčných výrobků až po omáčky až po konzervované potraviny. Pokud se snažíte vyloučit cukr z vašeho života, budete muset udělat víc, než jen upustit od sladkostí. Kromě změn ve vaší stravě zkuste cvičení denně. Vzhledem k tomu, že získáte svou energii z cukru, cvičení vám pomůže spálit cukr v krvi. Pokud ji nenahradíte tím, že budete jíst znovu sahned po tréninku, budete úspěšně odstraňovat cukr z krve.

Přečtěte si výživové štítky často nakupovaných potravin. Buď odstraňte cokoli, co obsahuje přidané cukry, nebo srovnejte podobné produkty a vyberte ten s nejnižším obsahem cukru. Podle dětské nemocnice v Bostonu se každé 4 g cukru rovná jedné lžičce. Doporučený příjem cukru není větší než 6 polévkových lžiček. Den, takže si to pamatujte při výběru výrobků na jídlo.

Přepněte na celozrnná. Zatímco všechny sacharidy jsou vaším tělem přeměněny na glukózu, celé zrno prochází procesem mnohem pomaleji. To znamená, že budete mít čas spálit tento cukr, spíše než mít kolem nebo uložit jako tuku. Zbavte se rafinovaných zrnek a sacharidů, jako je bílá rýže, bílý cukr, sladké obiloviny a sladkosti. Místo toho se rozhodněte pro hnědou nebo divokou rýži, celý pšeničný chléb a těstoviny a hladký oves.

Snížit celkový příjem karbidu. Vzhledem k tomu, že cukr pochází ze sacharidů, řezání celkového příjmu uhlovodíků vám pomůže odstranit cukry z vašeho systému. Podle Wilstar je dieta s nízkým obsahem uhlohydrátu jakákoli strava, při níž jíte méně než 100 g denně. Některé diety jako Atkins však snižují příjem karbidu na 20 g denně.