Jak snížit vrstvy pokožky pokožky

Saggy kůže může být nevzhledná a obtížně ovladatelná. Na žaludku, pažích a stehnech se může objevit sytý tuk, což obtížně snáší vaše oblíbené oblečení. Snížení procenta tělesného tuku přispěje k utlumení propadlých oblastí. Rozvíjení svalů pomáhá zvýšit váš metabolismus, spálit tuk a vyplnit volné prostory v kůži. Po cvičebním programu a stravě s nízkým obsahem tuku vám pomůže zklidnit volné plochy pro přísnější postavení.

Jezte na ztrátu tuku. Konzumujte potraviny s nízkým obsahem tuku, jako je zelenina, ovoce, hovězí maso, ryby, kuře, vejce, celozrnné, hnědá rýže, ovesné vločky a dobré tuky, jako jsou olivový olej, semena a ořechy. Jíst nezpracované potraviny vás udrží plnší s méně kalorií. Vyvarujte se zpracovávaných potravin, které jsou nabité tukem, rafinovaným cukrem a sodíkem, které povzbuzují přejídání a uchovávání tuku.

Snížit denní příjem kalorií. Zapište vše, co jíte, do časopisu o potravinách nebo použijte online nástroj, jako jsou odborníci. Sledujte své kalorie na několik dní, abyste viděli průměrné číslo, které denně jedíte. Odečtěte 500 z vašeho průměru, abyste vypočítali kalorie potřebné ke ztrátě 1 libry za týden.

Rozdělte své tři velké jídlo denně na pět až šest menších jídel, abyste spalovali tuky. Jíst často zvyšuje váš metabolismus, protože vaše tělo spaluje kalorie, jak vaše jídlo digests. Chybějící jídla způsobí, že vaše tělo uchrání energii a ukládá vaši stravu jako tuku, píše se v časopise Natural Health Magazine.

Provádějte silové cvičební tréninky tři dny v týdnu, abyste vytvořili svaly a vyplnili slané oblasti. Dělají cvičení jako push-ups, dřepy, lunges, ramenní lisy a drtí. Pro každé cvičení proveďte tři sady 15 až 20 opakování. Zvedněte se s náročným odporem, takže sady jsou těžko dokončitelné.

Udělejte 30 minut kardiovaskulárního cvičení nejméně tři dny týdně, abyste spálili vrstvy tuku mezi svaly a kůží. Projděte si běžecký trenažér, na kole nebo si vezměte fitness třídu a přidejte odrůdu.