Pokyny pro denní dietu po 7 dnech

Tělo střeva může v průběhu času vytvářet zbytky a znečištění, jako je motor automobilu. Dýchání znečištěného vzduchu, konzumace alkoholu a kofeinu, užívání léků na předpis nebo nelegálních drog, kouření a konzumace zpracovaných potravin může přispět k tvorbě zbytků ve střevech, které, pokud nejsou odstraněny, mohou znovu vstřebat zpět do krevního oběhu a způsobit zdravotní potíže Jako je únava, deprese a chronické onemocnění. Jíst čistou stravu je dobrý způsob, jak zabránit tomuto nárůstu, ale po pravidelné detoxní stravě je další nejlepší věc.

Pro sedmidenní období konzumujte pouze syrové ovoce, zeleninu a celozrnná vlákna. Pokud je to možné, jíst pouze organické potraviny bez pesticidů a chemikálií. Dobrým výběrem ovoce a zeleniny pro detoxikaci patří borůvky, mango, banány, jablka, citrony, hrušky, celer, okurky, kale, mrkev, brokolice a klíčky. Ovoce a zeleninu můžete připravit libovolným způsobem: mléčné výrobky bez mléčných výrobků, studené polévky a saláty.

Jezte 1/2 šálku organické vařené hnědé rýže s vaším jídlem, pokud máte pocit, že syrové ovoce a zelenina nestačí na to, abyste se cítili vyčerpaně.

Během detoxické stravy pijte pouze filtrovanou vodu, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a dekofeinovaný zelený čaj. Pokud pijete džus, připravte si sami nebo pijete 100 procent šťávy bez přidaného cukru.

Nepoužívejte kouření, konzumujte alkohol a kofein a užívejte jakékoli zbytečné doplňky. Pokračujte v užívání léků na předpis podle svého lékaře.

Cvičení trvá 30 minut denně. Běh, procházka, jízda na kole, plavání nebo tanec, stačí tělo pohybovat. Cvičení pomáhá tělu vylučovat zbytky toxických látek.